مشاوره و سفارش

  • ۱۱ + ۶ =

گل محمدی

گل محمدی از جمله گل هایی است که به خاطر داشتن بوی خوش و شکل زیبایی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد جامعه می باشد. امروزه از گل محمدی استفاده های متعددی می شود. گل محمدی طبیعی به علت بو و خواص ویژه ای که دارد بازار فروش خوبی را به خود اختصاص داده است. گل محمدی از جمله گل هایی است که دارای درخت می باشد و نهال آن به صورت تک و عمده به فروش می رسد.

گلاب

گلاب در بین ایرانیان از محبوبیت خاصی برخوردار است چرا که از آن در غذاها، انواع حلوا، نوشیدنی ها و … استفاده می کنند، می توان گفت از خواص درمانی بسیار زیادی نیز برخوردار است، این مایع خوش بو از طبعی گرم و معتدل برخوردار است. گلاب در دسته عرقیجات گیاهی قرار دارند که در برای معطر کردن غذاها یا برای تهیه نوشیدنی ها می توان از آن استفاده کرد، در واقع مایعی از عصاره گل محمدی محسوب می شود، 

غنچه گل محمدی

گل سرخ یا گل محمدی نوعی گل رز است که دارای عطر خوشبو و خواص درمانی فوق العاده می باشد. به دلیل خواص زیادی که دارد غنچه گل محمدی صادراتی می باشد و مورد استفاده فراوان قرار می گیرد که آرامش بخش بوده و فواید درمانی بالایی دارد. از گل محمدی در مصارف زیادی از جمله چای، دم نوش، روغن گلاب و … استفاده می کنند. گل محمدی دارای خواص بی نظیری می باشد و دارای انواع ویتامین ها، مواد معدنی و… می باشد و به بهبود اسهال، گلو درد، حالت تهوع و … کمک می کند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
گل محمدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
غنچه گل محمدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
گلبرگ گل محمدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
اسانس گل محمدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
گلاب-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • ۱۲ − ۴ =

مدیر مجموعه

۰۹۱۲۹۶۷۷۴۹۰

مدیر مجموعه

۰۹۱۲۹۵۴۱۰۸۱

ايميل

gollrozan@gmail.com

درباره ما :

مجموعه گل رزان، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات گل محمدی، غنچه گل محمدی، گلبرگ گل محمدی، گلاب و اسانس آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر فروش

محمد رفیعی

Call Now Buttonتماس بگیرید