مجموعه گل رزان شما را به خرید بهترین محصولات گل محمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشان گلاب خالص در کرمانشاه

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز استفاده از گلاب برای داشتن پوستی زیبا دلایل استفاده از گلاب در مراسم عزاداریخریداران اصلی گلاب خالص ایرانی در بازار های جهانی

گلاب و عرقیجات را با نام کاشان می شناسیم .اما به دلیل تقاضای گلاب در بازار چه بازار داخلی و چه بازار جهانی این مسئله سبب تولید گلاب در شهر های دیگر کشور شده ازجمله آن کرمانشاه می باشد که برای صادر کردن این مایع معطر به کشورهای دیگر نمایندگی های بسیاری از گلاب خالص ایرانی را تأسیس و به صورت عمده و به قیمت کارخانه در اختیار تقاضا کننده قرار می دهد.              امروزه گلاب علاوه برکاشان درکرمان ،اصفهان ،وکرمانشاه نیز تولید شده وعلاوه بر عرضه در بازارهای کشور به صورت موفق صادر شده و موجب اشتغال زایی بسیاری شده وسود بسیار زیادی از آن کشور می کند.

عمده فروشان گلاب خالص در کرمانشاه

طرز استفاده از گلاب برای داشتن پوستی زیبا

طرز استفاده از گلاب برای داشتن پوستی زیبا همواره روش های زیادی برای داشتن پوستی سالم و زیبا وجود دارد . بهترین روش استفاده از طبیعی ترین مواد و ارزان ترین است .                                                      طبق تحقیقات انجام شده روی گلاب به اثبات رسیده که این ماده دارای ویتامین های بسیاری ازجمله ویتامینE می باشد.این خاصیت گلاب به داشتن پوست زیبا و سالم کمک می کند،که کافیست به کمک مقداری کم پنبه که آغشته به گلاب می باشد پوست خود را قبل خواب تمییز کرده این کار پوست شما را از تمام آلودگی های روی سطح پوست پاک و تمییز می کند ، بنابراین صبح که از خواب بیدار شوید با دیدن جوش ها که منظره خوبی ندارند آشفته نخواهید شد.                                                    راه دوم اینکه مقداری گلاب را در بطری اسپری ریخته و روزی چند باز به صورتتان گلاب اسپری کنید با این کار پوستتان شاداب شده و همچنین با خاصیتی که گلاب دارد نوعی لیفتینگ روی صورت انجام شده و پوستی شاداب خواهید داشت.                                                              راه دیگر برای استفاده گلاب برای پوستی زیبا این است    که مقداری گلاب با مقداری آب مخلوط کرده بگذاریید در فریزر تا یخ بزند با این یخ متشکل از گلاب صورتتان را  بعد از بخور دادن ماساژ دهید خواهید دید پوستتان به طرز بسیار محسوسی تغییر خواهد کرد والتهاب های ناشی از جوش را برطرف کرده و منافذ پوست را کمترمیکند .البته ناگفته نماند شما از این خواص گلاب درصورتی بهره مند می شوید که گلاب خالص باشد.

دلایل استفاده از گلاب در مراسم عزاداری

دلایل استفاده از گلاب در مراسم عزاداری یکی از سنت هایی که از قدیم الایام در ایران مرسوم بوده است. استفاده از گلاب در مراسمات عزاداری ها می باشد. زیرا از مهمترین خواص گلاب خاصیت آرام بخش بودن آن است .                                                                         از همین رو در مراسم های عزاداری بر روی بدن و لباس عزاداران گلاب می پاشند،چون گلاب غم زداست وسبب تسکین اعصاب می شود .                                  دلیل دیگر که از گلاب در مراسمات عزاداری استفاده می شود این است که مزاج مصیبت دیدگان به دلیل فعالیت بالا و بی خوابی و ناراحتی دچار حرارت بالای بدن شده که گلاب سبب تعدیل مزاج در آنها می شود و بسیار مفید می باشد.همچنین کسانی که دچار بی خوابی شده اند مقداری گلاب را روی پارچه ای ریخته و زیر سرشان بگذارندبسیار در آرامش اعصاب موثر می باشد.باز هم تاکید روی اصل بودن گلاب مورد استفاده می باشد.

خریداران اصلی گلاب خالص ایرانی در بازار های جهانی

خریداران اصلی گلاب خالص ایرانی در بازار های جهانیگلاب این مایع معطر که امروزه علاوه برمصارف دارویی ،غذایی و زیبایی یکی از موارد پر سود برای صادرات به خارج از کشور می باشد. گلاب در ایران بیشتر در شهر کاشان تولید می شود وعلاوه بر تأمین مصرف داخلی به خارج از کشور صادر می شود .                                   
گلاب اصلی ایرانی طرفداران بسیاری در بازار های جهانی دارد اما خریداران گلاب خالص ایرانی ، کشورهای عربی از جمله ایالات متحد عربی ودیگر کشورها مانند: ایالات متحده آمریکا، اتریش، استرالیا، انگلستان، کانادا،آلمان ،چین وسوئد می باشد.                                                       
ولی طبق آماری که در سال ۱۳۹۶ از فروش گلاب دارییم بیش ترین میزان خرید گلاب را ایالات متحده عربی داشته و جزو بزرگترین خریدار گلاب خالص ایرانی محسوب می شود.این افتخاربرای ایران می باشد که محصولی خالص و باکیفیت را تولید کرده و علاوه بر مصارف داخلی درحوزه صادرات بسیار موفق می باشد.

محمد قلی پور

من در حوزه انواع گل محمدی مشغول به کار هستم

مجموعه گل رزان شما را به خرید بهترین محصولات گل محمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید